
влевовправо
Косметологічний візок модель 1771 (ДСП)
- В наявності
- Код: 1771
3 500 ₴
+380 (50) 035-65-00
Viber, WhatsApp-24повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Косметологічний візок модель 1771 з поличкою із ДСП + пластиковий лоток - це новинка в нашому асортименті.
Новий дизайн, компактні розміри підійде під будь-який інтер'єр косметологічного кабінету або салону краси.
Верхня поличка із ДСП. Нижня поличка (пластиковий лоток) невелика за розмірами - 26х11 см, глибина 1,5 см, призначена для зберігання невеликих маніпул, насадок або косметичних засобів.
Маневрені колеса (2 з яких оснащені стопами).
- розміри верхньої полички: 55х40 см
- висота від підлоги до верхньої полички 68,5 см
- маневрені коліщатка 4 шт (2 з яких оснащені стопами)
Розміри візка: 55х40х68,5 (h) см.
Вага: 5,5 кг.
Дані для транспортування
Розміри упаковки: 19 х 62 х 43 см
Вага: 6,8 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Beauty Service |
| Країна виробник | Китай |
| Тип візка | відкрита |
| Кількість коліщат | 4 шт. |
| Полиця | 1 шт. |
| Полиця-лоток | 1 шт. |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 550 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Висота | 685 мм |
| Вага | 5.5 кг |
- Ціна: 3 500 ₴


