
влевовправо
Косметологічний візок відкритого типу модель 1773 (метал)
- В наявності
- Код: 1773
2 300 ₴
+380 (50) 035-65-00
Viber, WhatsApp-24повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Косметологічний візок відкритого типу модель 1773 - компактний візок, повністю металевий.
Новий дизайн, компактні розміри та білий колір візка відмінно підійдуть під будь-який інтер'єр косметологічного кабінету чи салону краси.
Візок виконаний з металу. Верхня поличка з ручкою для зручного переміщення візка. Є поличка-лоток, призначений для зберігання невеликих маніпул, насадок або косметичних засобів.
Маневрені коліщатка забезпечують комфортне і плавне переміщення візка в потрібному для майстра напрямку.
- металевий профіль, біле порошкове фарбування
- розміри верхньої полички: 35 х35 см (глибина з врахуванням ручки - 39 см)
- розміри полички-лотка 26 см (довжина) х 11-13 см (ширина) х 2 см (глибина)
- висота від підлоги до верхньої полички 69 см
- маневрені коліщатка 4 шт
- вага візочка - 4 кг
Дані для транспортування
- Кількість місць: 1
- Розміри упаковки: 32х62х19 см
- Вага брутто: 5.1 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Beauty Service |
| Країна виробник | Китай |
| Тип візка | відкрита |
| Кількість коліщат | 4 шт. |
| Полиця | 1 шт. |
| Полиця-лоток | 1 шт. |
| Особливості | Наявність ручки для переміщення |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 350 мм |
| Глибина | 350 мм |
| Висота | 690 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас | Метал |
| Полиці | метал |
- Ціна: 2 300 ₴


