
влевовправо
Косметологічний візок модель 1777 (МДФ)
- В наявності
- Код: 1777
3 900 ₴
+380 (50) 035-65-00
Viber, WhatsApp-24повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Косметологічний візок модель 1777 з поличкою із МДФ + пластиковий лоток
Новий дизайн, компактні розміри підійде під будь-який інтер'єр косметологічного кабінету або салону краси.
Верхня поличка - МДФ. Нижня поличка (пластиковий лоток) невелика за розмірами - 22х13 см, глибина 2,5 см, призначена для зберігання невеликих маніпул, насадок або косметичних засобів.
Маневрені колеса (2 з яких оснащені стопами), а також зручна ручка спереду верхньої полички забезпечують комфортне і плавне переміщення візка в потрібному для майстра напрямку.
- розміри верхньої полички: 46 (звуження по центру - 44)х35 см
- висота від підлоги до верхньої полички 71 см
- маневрені коліщатка 4 шт (2 з яких оснащені стопами)
Вага: 4.5кг.
Дані для транспортування:
- Розміри упаковки: 20 х 42 х 67 м
- Вага: 5.7 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Beauty Service |
| Країна виробник | Китай |
| Тип візка | відкрита |
| Кількість коліщат | 4 шт. |
| Полиця | 1 шт. |
| Полиця-лоток | 1 шт. |
| Особливості | Наявність ручки для переміщення |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 350 мм |
| Глибина | 460 мм |
| Висота | 710 мм |
| Вага | 4.5 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Полиці | МДФ |
- Ціна: 3 900 ₴


