
влевовправо
Стілець-сідло модель 1037-6 (3 регулювання)
- В наявності
- Код: 1037-6
5 500 ₴
+380 (50) 035-65-00
Viber, WhatsApp-24повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стілець-сідло модель 1037-6 для майстра зі зручною елегантною спинкою має 3 механізми регулювання для зміни висоти стільця, кута нахилу спинки і висоти спинки. Дозволяє підібрати найзручніше положення для майстра.
| Технічні характеристики | |
| Тип стільчика: | Стільчик-сідло для майстра |
| Регулювання висоти, см: | 41-57* |
| Регулювання нахилу спинки вперед/назад | + |
| Регулювання висоти спинки | + |
| Кількість регулюючих механізмів: | 3 (2 ричагових,1 механічний) |
| Механізм регулювання висоти: | Пневматичний |
| Основа стільчика: | Металева п'ятипроменева база на поліуретанових колесах |
| Максимальна нагрузка, кг: | 140 |
| Особливості | |
| Матеріал оббивки: | PU 0,8 мм - поліуретан |
| Колір | Чорний, білий, бежевий |
| Вагогабаритні характеристики | |
| Вага нето, кг: | 8,4 |
| Розмір сидіння ШхГ, см: | 39х34 |
| Розмір спинки ШхГ, см: | 39х23 |
| Висота спинки, см: | 0-18 |
| Діаметр основи стільчика, см: | 60 |
| Вага брутто, кг | 9.3 |
| Розмір упаковки (ВхШхГ), см | 58х25х55 |
| Дані для транспортування | |
| Кількість місць | 1 |
| Розмір упаковки (ВхШхГ), см | 58х25х55 |
| Вес брутто, кг | 9.3 |
| Гарантія та пакет документів | |
| Гарантія, міс. | 12 міс. на газліфт і фабричні дефекти. На пошкодження, що виникли під час експлуатації - не розповсюджується. |
| Пакет документів | Санітарно-гігієнічний висновок |
* висота стульчика зазначена від підлоги до дна сидіння без врахування висоти наповнювача.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Beauty Service |
| Країна виробник | Китай |
| База стільця | хрестовина п'ятипроменева (з коліщатками) |
| Тип підйомного механізму | Пневматичний |
| Особливості | Можливість регулювання висоти сидіння, Наявність спинки |
| Колір | Білий |
| Матеріал виготовлення | |
| База-основа | метал |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 410 мм |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 570 мм |
- Ціна: 5 500 ₴




