
Крісло для косметологічних процедур (модель YY-601-75) Капучино
- В наявності
- Код: 601-75
31 900 ₴
+380 (50) 035-65-00
Viber, WhatsApp-24повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Крісло для коcметологічних процедур (модель YY-601-75)
Масажний стіл 2-секційний модель 601-75 з електричним регулюванням висоти і положення спинки. Широка та висока модель
Ширина ложе 75 см дозволяє комфортно розмістити пацієнтів, в спинній частині масажної кушетки передбачений отвір для обличчя, масажний стіл комплектується з'ємним підголовником.
Міцна і стійка металева основа, плавне регулювання висоти, підйом крісла, кут положення спинки здійснюється за допомогою ручного пульту.
| Технічні характеристики | |
| Тип столу: | Масажний стіл |
| Кількість моторів: | 2 |
| Висота, см: | 57 - 90, електричне регулювання - пульт керування |
| Регулювання спинки: | Електричне регулювання |
| Кут підйому спинки: | 0-60о |
| Основа: | Метал, передбачені 2 колеса для легкого переміщення (піднімаються/опускаються за допомогою ножної педалі) |
| Максимальна нагрузка, кг: | 180 |
| Особливості | |
| Матеріал оббивки: | PU - Поліуретан |
| Наповнювач: | Пенополіуретан |
| Отвір для обличчя: | + |
| Підголівник: | З'ємний |
| Підлокітники: | - |
| Вагогабаритні характеристики | |
| Розмір столу (ДхШхВ), см: | 180х75-78х57-90 |
| Дані для транспортування | |
| Кількість місць: | 1 |
| Вага брутто, кг: | 58 |
| Розмір упаковки (ВхШхГ), см: | 78x198x60 |
| Гарантія та пакет документів | |
| Гарантія, міс.: | 12 міс. на фабричні дефекти. На пошкодження, що виникли під час експлуатації - не розповсюджується. |
| Пакет документів: | Санітарно-гігієнічний висновок. |
| Основні | |
|---|---|
| Тип масажного столу | Стаціонарний електричний |
| Кількість секцій | 2 |
| Підголовник | Знімний |
| Максимально допустиме робоче навантаження | 180 кг |
| Особливості | Можливість регулювання висоти столу, Комплектація коліщатками, Виріз для обличчя, Подушка-заглушка |
| Виробник | Beauty Service |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина столу | 1800 мм |
| Ширина столу | 780 мм |
| Висота столу | 900 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Капучино |
- Ціна: 31 900 ₴

