
Перукарська Мийка на колоні (без крісла) zd-b39 раковина керамічна білий колір для перукарень
- Менее 2 ед.
- Код: zd-b39
14 020 ₴
+380 (50) 035-65-00
Viber, WhatsApp-24возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Перукарська мийка ZD-В39 відмінно підійде для невеликої перукарні або салону краси, а також ВІП кабінету для особливих клієнтів. При використанні перукарської мийки ZD-В39 клієнта сідає на будь-яке крісло для стрижки або для очікування. Перукарська мийка комплектується регульованою керамічною раковиною білого або чорного кольору, сантехнікою та підголовником. База або основа крісла-мийки – чорного кольору, виготовлена із пластику посиленого вуглеволокном.
Увага: Крісло - мийка ZD-В39 вимагає жорсткого кріплення до підлоги. Для технічного обслуговування та підключення крісла-мийки передбачено спеціальний лючок, підключення до каналізації бажано здійснювати знизу (в підлогу), можливе виведення каналізації у бік (у стіну).
| Технічні характеристики: - раковина керамічна білого/чорного кольору; - силіконовий підголівник; - база чорного кольору пластикова, посилена вуглеволокном; - без крісла; - Виробництво: Китай - Габаритні розміри: 52х61х103h; |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Особенности | Ручной душ, Смеситель |
| Подключение воды | Нижнее |
| Регулировка угла наклона | Нет |
| Составляющие парикмахерской мойки | Основание (станина) |
| Тип парикмахерской мойки | Стационарная |
| Габаритные размеры | |
| Высота парикмахерской мойки | 103 см |
| Длина парикмахерской мойки | 52 см |
| Ширина парикмахерской мойки | 61 см |
| Материал изготовления | |
| Материал изготовления раковины | Керамика |
| Материал станины | Пластик |
| Описание основы и раковины | |
| Форма раковины | Круглая |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 мес |
- Цена: 14 020 ₴

