Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ультразвукова ванна AOYUE 9030 (0,5 л)
Опис: Ультразвукова ванна AOYUE 9030 застосовується для очищення ультразвуком металів від індустріальних масел і полірувальних паст, друкованих плат від залишків каніфолі, жирів і інших забруднень. Ультразвукове очищення дозволить вам очистити деталі від сильного забруднення набагато швидше, краще і безпечніше, ніж будь-який інший метод очищення. Потужність генератора ультразвуку у ванночці забезпечує ефективне очищення від нальоту, важких масел, воску, білків, флюсів на монтажних платах і т. д. Напруга живлення – 220 В.
Особливості
- Цифрова ультразвукова ванна AOYUE 9030 дозволить вам очистити деталі від сильного забруднення набагато швидше, краще і безпечніше, ніж будь-який інший метод очищення.
- Потужність ванни забезпечує ефективне очищення від нальоту, окислення, важких масел, воску, білків, флюсів на монтажних платах і т. д.; в той же час очищення у ванні досить м'яке, що дозволяє безпечно чистити крихкі предмети.
- Ультразвукова ванна AOYUE 9030 – герметична, легка у користуванні, забезпечує безпечне наповнення рідиною.
- Для чищення можна використовувати просту воду з-під крана.
- Потужність – 30 Вт.
- Об'єм резервуара – 0,5 л.
Технічні характеристики
| Споживана потужність |
30 Вт |
|
Напруга живлення |
220 В |
|
Частота ультразвуку |
40 кГц |
|
Об'єм резервуара |
0,5 л |
|
Розміри резервуара |
165 × 85 × 45 мм |
|
Розміри ванни |
185 × 150 × 100 мм |
Сфери застосування

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AOYUE |
| Количество секций | 1 |
| Особенности | Емкость для воды |
| Тип установки оборудования | Настольный |
| Цвет корпуса | Желтый |
| Внутренние размеры | |
| Глубина | 45 мм |
| Длина | 165 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Габаритные размеры | |
| Общая высота | 150 мм |
| Общая длина | 185 мм |
| Общая ширина | 100 мм |
- Цена: 1 987 ₴


