
влевовправо
Ультразвукова ванна Jeken (Codyson) CE-5200A
- В наличии
- Код: 842895
1 900 ₴
+380 (50) 035-65-00
Viber, WhatsApp-24возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ультразвукова ванна Jeken (Codyson) CE-5200A
Jeken CE-5200A – ультразвукова ванна об'ємом 0,75 літра для професійного очищення.
Особливості
- Використовувати лише чисту воду!
- Розрахована на очищення CD, VCD і DVD.
- Цифрове налаштування: 5 встановлених циклів роботи з вільним вибором часу.
- Щільна кришка для зменшення шуму.
Технічні характеристики
| Живлення | AC 220 ~ 240 В, 50/60 Гц |
| Потужність | 50 Вт |
| Об'єм резервуара | 0,75 л |
| Матеріал резервуара | нержавіюча сталь SUS304 |
| Частота ультразвуку | 42 000 Гц |
| Контроль часу | 90/180/280/380/480 сек, вільний вибір |
| Розміри резервуара | 150 × 130 × 50 мм |
| Зовнішні розміри | 210 × 170 × 145 мм |
| Вага нетто | 0,9 кг |
Комплектація
- Ультразвукова ванна — 1 шт.
- Кошик для очищення — 1 шт.
- Підставка для годинника — 1 шт.
- Підставка для дисків — 1 шт.
- Посібник користувача — 1 шт.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Jeken |
| Страна производитель | Китай |
| Количество секций | 1 |
| Тип установки оборудования | Настольный |
| Цвет корпуса | Белый |
| Внутренние размеры | |
| Глубина | 50 мм |
| Длина | 150 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Габаритные размеры | |
| Общая высота | 145 мм |
| Общая длина | 210 мм |
| Общая ширина | 170 мм |
- Цена: 1 900 ₴







