Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ультразвукова ванна Jeken CE-5700A
Jeken CE-5700A – ультразвукова ванна об'ємом 0,75 л, призначена для чищення компакт-дисків, ювелірних виробів, столового приладдя, а також різного роду деталей, елементів конструкцій та ін.
Особливості
- Ємність резервуара для очищення - 0,75 л.
- Цифрова настройка: 5 встановлених циклів роботи з цифровим відображенням часу.
- Щільна кришка для зменшення шуму.
Технічні характеристики
| Частота ультразвуку | 42 000 Гц |
| Матеріал резервуара | нержавіюча сталь SUS304 |
| Об'єм резервуара | 0,75 л |
| Контроль часу | 5 циклів, можливість вибору |
| Живлення | AC 220 ~ 240 В, 50/60 Гц |
| Потужність | 50 Вт (макс.) |
| Розміри резервуара (Д x Ш x В) | 150 x 130 x 50 мм |
| Зовнішні розміри (Д x Ш x В) | 221 x 170 x 130 мм |
| Вага нетто | 1,055 кг |
Комплектація
- Ультразвукова ванна Jeken CE-5700A — 1 шт.
- Інструкція користувача — 1 шт.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Jeken |
| Страна производитель | Китай |
| Количество секций | 1 |
| Тип установки оборудования | Настольный |
| Цвет корпуса | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.055 кг |
| Общая высота | 130 мм |
| Общая длина | 221 мм |
| Общая ширина | 170 мм |
| Внутренние размеры | |
| Глубина | 50 мм |
| Длина | 150 мм |
| Ширина | 130 мм |
- Цена: 2 222 ₴


