
влевовправо
Ультразвукова ванна Jeken (Codyson) CE-6200A
- В наличии
- Код: 842894
3 700 ₴
+380 (50) 035-65-00
Viber, WhatsApp-24возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ультразвукова ванна Jeken (Codyson) CE-6200A
Jeken CE-6200A – потужна ультразвукова ванна об'ємом 1,4 літра для професійного очищення.
Особливості
- Цифрове налаштування: 5 встановлених циклів роботи з цифровим відображенням часу.
- Ізольований корпус для підвищеної безпеки.
- Великий РК дисплей для точного контролю процесів.
Технічні характеристики
| Живлення | AC 220-240 В, 50/60 Гц |
| Потужність | 70 Вт |
| Об'єм резервуара | 1,4 л |
| Матеріал резервуара | нержавіюча сталь SUS304 |
| Частота ультразвуку | 42 000 Гц |
| Контроль часу | 90/180/280/380/480 сек, цифрове відображення |
| Розміри резервуара | 175 × 145 × 70 мм |
| Зовнішні розміри | 222 × 183 × 157 мм |
| Вага нетто | 1,6 кг |
Комплектація
- Ультразвукова ванна — 1 шт.
- Кошик для очищення — 1 шт.
- Підставка для годинника — 1 шт.
- Підставка для дисків — 1 шт.
- Посібник користувача — 1 шт.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Jeken |
| Страна производитель | Китай |
| Количество секций | 1 |
| Тип установки оборудования | Настольный |
| Цвет корпуса | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.6 кг |
| Общая высота | 157 мм |
| Общая длина | 222 мм |
| Общая ширина | 183 мм |
| Внутренние размеры | |
| Глубина | 70 мм |
| Длина | 175 мм |
| Ширина | 145 мм |
- Цена: 3 700 ₴






