
Ультразвукова ванна Jeken (Codyson) PS-10A
- В наличии
- Код: 850717
6 075 ₴
+380 (50) 035-65-00
Viber, WhatsApp-24возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ультразвукова ванна Jeken (Codyson) PS-10A
Ультразвукова ванна Jeken PS-10A з корпусом, кришкою і підставкою з високоякісної нержавіючої сталі. Об'єм резервуара: 2 л.
Ця ультразвукова ванна може використовуватися для очищення предметів та деталей із складною структурою поверхні, а також речей, до яких необхідно ставитись з особливою обережністю: ювелірних виробів, монет, посуду, інструментів для ремонту, запасних частин двигуна, медичних інструментів, лабораторного обладнання, зброї та її деталей, антикваріату, іграшок тощо.
Особливості
- Надійна конструкція з ізольованою платою, зберігає від попадання рідини для більшої безпеки.
- Проста схема з потужним перетворювачем великого діаметру забезпечує краще очищення.
- Таймер зі зворотним відліком реального часу і цифровим встановленням часу очищення.
- Цифровий РК дисплей.
- Корпус, кришка і підставка з високоякісної нержавіючої сталі.
- Функція нагрівання зі встановленням температури.
- Вібропоглинаючі кошик і підставка.
Сфери застосування
- Електронне виробництво
- Ювелірні майстерні
- Хімічні лабораторії
- Стоматологічні клініки
- Домашнє господарство
- Кафе та ресторани
- Ремонтні майстерні
- Антикварні магазини
- Тири
- Музичні магазини
- Лікарні
Технічні характеристики
| Ультразвукова частота | 40 000 Гц |
| Об'єм резервуара | 2 л |
| Матеріал резервуара | Нержавіюча сталь SUS304 |
| Таймер | 1-30 хвилин, цифровий |
| Потужність ультразвуку | 70 Вт |
| Потужність нагрівача | 60 Вт, цифровий |
| Живлення | AC 100 ~ 120 В, 50 / 60 Гц AC 220 ~ 240 В, 50 / 60 Гц |
| Розміри резервуара (Д x Ш x В) |
150 x 135 x 100 мм |
| Розміри ванни (Д x Ш x В) | 180 x 165 x 240 мм |
| Вага | 2.2 кг |
Комплектація
- Ультразвукова ванна Jeken PS-10A
- Кришка ванни
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Jeken |
| Страна производитель | Китай |
| Количество секций | 1 |
| Тип установки оборудования | Настольный |
| Цвет корпуса | Серый |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.2 кг |
| Общая высота | 240 мм |
| Общая длина | 180 мм |
| Общая ширина | 165 мм |
| Внутренние размеры | |
| Глубина | 100 мм |
| Длина | 150 мм |
| Ширина | 135 мм |
- Цена: 6 075 ₴

