
влевовправо
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ультразвукова ванна Jeken PS-30A
Jeken PS-30A – це потужна та ефективна цифрова ультразвукова ванна, розроблена для домашнього використання і невеликих комерційних застосувань.
Ця ультразвукова ванна може використовуватися для очищення предметів та деталей зі складною структурою поверхні, а також речей, до яких необхідно ставитись з особливою обережністю: ювелірних виробів, монет, посуду, інструментів для ремонту, запасних частин двигуна, медичних інструментів, лабораторного обладнання, зброї та її деталей, антикваріату, іграшок тощо.
Особливості
- Надійна конструкція з ізольованою платою; для більшої безпеки її слід оберігати від попадання рідини.
- Таймер зі зворотним відліком реального часу та механічним налаштуванням часу очищення.
- Проста схема з потужним перетворювачем великого діаметру забезпечує якісне очищення.
- Виготовлена з високоякісної сталі.
- Функція нагрівання з механічним налаштуванням температури.
- Цифровий РК-дисплей.
- Кошик і підставка, що поглинають вібрації.
- Протиударний корпус.
Застосування
- Виробництво електроніки.
- Виробництво ювелірних прикрас.
- Хімічні лабораторії.
- Стоматологічні клініки.
- Ресторани.
- Ремонтні майстерні.
- Домашнє використання.
- Антикварні магазини.
- Тири.
- Музичні магазини.
- Лікарні.
Технічні характеристики
| Частота ультразвуку | 40 000 Гц |
| Об'єм резервуара | 6,5 л |
| Потужність ультразвуку | 180 Вт |
| Потужність нагрівання | 200 Вт |
| Матеріал резервуара | неіржавна сталь SUS304 |
| Контроль часу | 1-30 хв |
| Налаштування температури | 80 °C |
| Вентиль для випускання рідини | немає |
| Ручки для перенесення | є |
| Габарити резервуара | 300 × 150 × 150 мм |
| Зовнішні габарити | 330 × 180 × 310 мм |
| Габарити опаковання | 550 × 420 × 398 мм |
| Вага нетто | 5,6 кг |
Комплектація
- Ультразвукова ванна Jeken PS-30A — 1 шт.
- Кошик для деталей, що очищаються — 1 шт.
- Кришка — 1 шт.
- Кабель живлення — 1 шт.
- Посібник користувача (англ.) — 1 шт.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Jeken |
| Страна производитель | Китай |
| Количество секций | 1 |
| Тип установки оборудования | Настольный |
| Цвет корпуса | Серый |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 5.6 кг |
| Общая высота | 310 мм |
| Общая длина | 330 мм |
| Общая ширина | 180 мм |
| Внутренние размеры | |
| Глубина | 150 мм |
| Длина | 300 мм |
| Ширина | 150 мм |
- Цена: 15 574 ₴





