Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ультразвукова ванна Jeken (Codyson) PS-30
Професійна ультразвукова ванна Jeken PS-30 з корпусом, кришкою і підставкою з високоякісної неіржавної сталі.
Ця ультразвукова ванна може використовуватися для очищення предметів та деталей із складною структурою поверхні, а також речей, до яких необхідно ставитись з особливою обережністю: ювелірних виробів, монет, посуду, інструментів для ремонту, запасних частин двигуна, медичних інструментів, лабораторного обладнання, зброї та її деталей, вінілових платівок, антикваріату, іграшок тощо.
Особливості
- Надійна конструкція з ізольованою платою, для більшої безпеки слід берегти від попадання рідини.
- Проста схема з потужним перетворювачем великого діаметру забезпечує краще очищення.
- Таймер зі зворотним відліком реального часу і механічною установкою часу очищення.
- Функція нагрівання з механічною установкою температури.
- Вібропоглинаючі кошик і підставка.
Сфери застосування
- Електронне виробництво
- Ювелірні майстерні
- Хімічні лабораторії
- Стоматологічні клініки
- Домашнє господарство
- Кафе та ресторани
- Ремонтні майстерні
- Антикварні магазини
- Тири
- Музичні магазини
- Лікарні
Технічні характеристики
| Модель | PS-30 | ||
|---|---|---|---|
| Ультразвукова частота | 40 000 Гц | ||
| Матеріал резервуару | Нержавіюча сталь SUS304 | ||
| Об'єм резервуара | 6500 мл | ||
| Таймер | 1-30 хвилин, механічний | ||
| Живлення | 220 ~ 240 В змінного струму, 50 / 60 Гц | ||
| Потужність ультразвуку | 180 Вт | ||
| Потужність нагрівача | 200 Вт | ||
| Налаштування температури | Механічне | ||
| Розміри резервуару (Д × Ш × В) | 300 мм × 150 мм × 150 мм | ||
| Розміри ванни (Д × Ш × В) | 330 мм × 180 мм × 310 мм | ||
| Розміри упаковки (Д × Ш × В) | 395 мм × 240 мм × 370 мм | ||
| Вага без упаковки | 5,6 кг | ||
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Jeken |
| Страна производитель | Китай |
| Количество секций | 1 |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Тип установки оборудования | Настольный |
| Цвет корпуса | Синий |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 5.6 кг |
| Общая высота | 310 мм |
| Общая длина | 330 мм |
| Общая ширина | 180 мм |
| Внутренние размеры | |
| Глубина | 150 мм |
| Длина | 300 мм |
| Ширина | 150 мм |
- Цена: 18 325 ₴








