Ультразвукова ванна AOYUE 9060 (1 л)
Ультразвукова ванна AOYUE 9060 (1 л). Мікропроцесорне керування. Бак виконаний з нержавіючої сталі і розрахований на 1000 мл відмивочної рідини. Має цифрову передню панель з сенсорними кнопками управління і дисплеєм робочого часу. Покращений дизайн з прозорою кришкою для спостереження за процесом відмивання.
Ультразвукова ванна AOYUE 9060 застосовується для очищення ультразвуком металів від індустріальних масел і полірувальних паст, друкованих плат від залишків каніфолі, жирів і інших забруднень. Ультразвукове очищення дозволить вам очистити деталі від сильного забруднення набагато швидше, краще і безпечніше, ніж будь-який інший метод очищення. Потужність генератора ультразвуку у ванночці забезпечує ефективне очищення від нальоту, важких масел, воску, білків, флюсів на монтажних платах і т. д. Напруга живлення – 220 В.
Особливості
- Цифрова ультразвукова ванна AOYUE 9060 дозволить вам очистити деталі від сильного забруднення набагато швидше, краще і безпечніше, ніж будь-який інший метод очищення.
- Потужність ванни забезпечує ефективне очищення від нальоту, окислення, важких масел, воску, білків, флюсів на монтажних платах і т. д.; в той же час очищення у ванні досить м'яке, що дозволяє безпечно чистити крихкі предмети.
- Ультразвукова ванна AOYUE 9060 – герметична, легка у користуванні, забезпечує безпечне наповнення рідиною.
- Мікропроцесорне керування з антистатичним захистом.
- Для чищення можна використовувати просту воду з-під крана.
- Об'єм резервуара – 1 л.
Технічні характеристики
|
Напруга живлення |
220 В |
|
Тривалість очищення |
Від 10 до 900 секунд |
|
Частота ультразвуку |
40 кГц |
|
Об'єм резервуара |
1000 мл |
|
Розміри резервуара |
148 (ш) x 64 (в) x 134 (д) мм |
|
Розміри ванни |
202 (ш) x 155 (в) x 210 (д) мм |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AOYUE |
| Страна производитель | Китай |
| Количество секций | 1 |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Тип установки оборудования | Настольный |
| Цвет корпуса | Желтый |
| Внутренние размеры | |
| Глубина | 64 мм |
| Длина | 134 мм |
| Ширина | 148 мм |
| Габаритные размеры | |
| Общая высота | 155 мм |
| Общая длина | 210 мм |
| Общая ширина | 202 мм |
- Цена: 10 690 ₴


