
влевовправо
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ультразвукова ванна Jeken TUC-450
Jeken TUC-450 – багатофункціональна ультразвукова ванна з РК-дисплеєм. Цифровий контроль часу та температури нагрівання.
Ця ультразвукова ванна може використовуватися для очищення предметів та деталей із складною структурою поверхні, а також речей, до яких необхідно ставитись з особливою обережністю: ювелірних виробів, монет, посуду, інструментів для ремонту, запасних частин двигуна, медичних інструментів, лабораторного обладнання, зброї та її деталей, вінілових платівок, антикваріату, іграшок тощо.
Особливості
- Великий РК-дисплей для відображення точного часу, температури, потужності.
- Налаштування часу від 1 до 99 хвилин та вбудований нагрівач до 60 ℃.
- Потужність можна регулювати в діапазоні від 10% до 100%.
- Вбудована звукоізоляція для зменшення шуму.
- Функція дегазації.
- Вентиль для випускання рідини.
- Ручки для перенесення.
- Функція пам'яті автоматично збереже найостанніші параметри для подальшого використання.
- Режим сну для економії енергії.
Області застосування
- Лабораторії.
- Медичні заклади.
- Ремонт та виробництво електроніки.
- Ювелірні майстерні та магазини.
- Стоматологічні клініки.
- Домашнє господарство.
- Кафе та ресторани.
- Ремонтні майстерні.
- Антикварні магазини.
- Тири.
- Музичні магазини.
- Лікарні.
Технічні характеристики
| Частота ультразвуку | 40 000 Гц |
| Об'єм резервуара | 45 л |
| Матеріал резервуара | неіржавна сталь |
| Потужність ультразвуку | 720 Вт |
| Потужність нагрівання | 1000 Вт |
| Контроль часу | 1-99 хвилин |
| Розміри резервуара | 500 × 300 × 300 мм |
| Зовнішні розміри | 530 × 330 × 490 мм |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Jeken |
| Страна производитель | Китай |
| Количество секций | 1 |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Тип установки оборудования | Настольный |
| Цвет корпуса | Серый |
| Внутренние размеры | |
| Глубина | 300 мм |
| Длина | 300 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Габаритные размеры | |
| Общая высота | 490 мм |
| Общая длина | 330 мм |
| Общая ширина | 530 мм |
- Цена: 48 975 ₴







