
влевовправо
Ультразвукова ванна Jeken (Codyson) PS-40А
- В наличии
- Код: 815896
19 187 ₴
+380 (50) 035-65-00
Viber, WhatsApp-24возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ультразвукова ванна Jeken (Codyson) PS-40А
Jeken PS-40A – це професійна ультразвукова ванна з корпусом, кришкою і підставкою з високоякісної неіржавної сталі. Цифровий таймер і встановлення температури.
Ця ультразвукова ванна може використовуватися для очищення предметів та деталей із складною структурою поверхні, а також речей, до яких необхідно ставитись з особливою обережністю: ювелірних виробів, монет, посуду, інструментів для ремонту, запасних частин двигуна, медичних інструментів, лабораторного обладнання, зброї та її деталей, вінілових платівок, антикваріату, іграшок тощо.
Особливості
- Надійна конструкція з ізольованою платою, для більшої безпеки слід берегти від попадання рідини
- Проста схема з потужним перетворювачем великого діаметру забезпечує краще очищення
- Таймер зі зворотним відліком реального часу і цифровим встановленням часу очищення
- Функція нагрівання з цифровим встановленням температури
- Кошик і підставка, що поглинають вібрації
Галузі застосування
- Електронне виробництво
- Ювелірні майстерні
- Хімічні лабораторії
- Стоматологічні клініки
- Домашнє господарство
- Кафе та ресторани
- Ремонтні майстерні
- Антикварні магазини
- Тири
- Музичні магазини
- Лікарні
Технічні характеристики
| Модель | PS-40 | ||
|---|---|---|---|
| Ультразвукова частота | 40 000 Гц | ||
| Матеріал резервуару | Нержавіюча сталь SUS304 | ||
| Об'єм резервуара | 10000 мл | ||
| Таймер | 1-30 хвилин, цифровий | ||
| Живлення | 220 ~ 240 В змінного струму, 50 / 60 Гц | ||
| Потужність ультразвуку | 240 Вт | ||
| Потужність нагрівача | 250 Вт | ||
| Налаштування температури | Механічне | ||
| Розміри резервуару (Д × Ш × В) | 300 мм × 240 мм × 150 мм | ||
| Розміри ванни (Д × Ш × В) | 330 мм × 270 мм × 310 мм | ||
| Розміри упаковки (Д × Ш × В) | 430 мм × 365 мм × 420 мм | ||
| Вага без упаковки | 7,7 кг | ||
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Jeken |
| Страна производитель | Китай |
| Количество секций | 1 |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Тип установки оборудования | Настольный |
| Цвет корпуса | Серый |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 7.7 кг |
| Общая высота | 310 мм |
| Общая длина | 330 мм |
| Общая ширина | 270 мм |
| Внутренние размеры | |
| Глубина | 150 мм |
| Длина | 300 мм |
| Ширина | 240 мм |
- Цена: 19 187 ₴



