
Заспокійливий гель з кактусом 330 мл Dr. Kadir
- В наявності
- Код: 388
1 660 ₴
Заспокійливий гель з кактусом Gels and Serum Cactus Calming Gel 330 мл Dr. Kadir
Опис: Cactus calming gel зволожуючий та заспокійливий гель з кактусом використовується після пілінгу, після звичайної, апаратної та воскової депіляції, лазерних процедур, тривалого перебування на сонці та лікувальних процедур для проблемної шкіри. Основним активним інгредієнтом є Aqua Cacteen - екстракт кактуса (Опунція фікус-індіка). Aqua Cacteen, розроблений швейцарською компанією Mibele biochemistry, використовується в традиційній мексиканській медицині для різних цілей.
Багатий флавоноїдами, полісахаринами, мінералами та вітамінами екстракт Aqua Cacteen отримують із рослин шляхом ферментування, виділення та фільтрації.
Клінічні та лабораторні дослідження показують, що продукція, що містить Aqua Cacteen, збільшує вологість шкіри, захищає її від подразнення, підвищує її пружність. При використанні тканинної культури чутливих нейронів шкіри було встановлено, що Aqua Cacteen зменшує вироблення речовин, що викликають запальні процеси та болючі відчуття, і таким чином, надають на шкіру заспокійливу дію.
Активні інгредієнти:
- Екстракт алое,
- екстракт календули,
- екстракт кактуса опунція фікус-індіка,
- гліцерин,
- пантенол,
- алантоїн,
- сечовина.
Спосіб застосування: Нанести тонким шаром на очищену шкіру або локально на проблемні ділянки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dr Kadir |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Тип шкіри | Чутлива, Всі типи шкіри |
| Час застосування | Універсальний |
| Призначення і результат | Живлення, Зволоження, Зняття запалення, Заспокоєння |
| Класифікація косметичного засобу | Професійна |
| Стать | Унісекс |
| Об`єм | 330 мл |
| Користувальницькі характеристики | |
| Проблема шкіри | Роздратування, Чутливість, Почервоніння |
- Ціна: 1 660 ₴

