
Стул-седло для мастера с разделенным сиденьем со спинкой, мод. 4008-1 ЧЕРНЫЙ цвет
- В наличии
- Код: BS 4008-1
8 900 ₴
Ергономічний стілець-сідло для майстра модель 4008-1 чорного кольору з розділеним сидінням і зручною спинкою має 2 механізми регулювання для зміни висоти стільця та кута нахилу сидіння. Можливе використання сидіння у 2-х положеннях - з фіксованими або балансуючими рухомими частинами. При сидінні на стільчику-сідлі мінімізується на зону куприка, оскільки основною опорою є кістки тазу. Зручна ергономічна спинка сприяє підтримці поперекового корсету і фіксує положення на стільці.
Рекомендується для використання як жінкам, так і чоловікам.
В асортименті передбачено декілька варіантів кольору оббивки: білий, бежевий, чорний.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Тип стільчика: | Стільчик-сідло для майстра |
| Регулювання висоти, см: | 48-60* |
| Регулювання нахилу сидіння вперед/назад | + |
| Регулювання нахилу спинки вперед/назад | + |
| Режим динамического или фиксированного сиденья: | + |
| Регулювання висоти спинки | + |
| Кількість регулюючих механізмів: | 3 |
| Механізм регулювання висоти: | Пневматичний |
| Основа стільчика: | Металева п'ятипроменева база на поліуретанових колесах |
| Максимальная нагрузка, кг | 180 |
ОСОБЛИВОСТІ
| Матеріал оббивки: | PU 0,8 мм - поліуретан |
| Колір: | чорний |
ВАГОГАБАРИТНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Вага нето, кг | 10,5 |
| Розмір сидіння, см: | 44х37 |
| Діаметр основи стільчика, см: | 60 |
| Вага бруто, кг | 11,8 |
| Розмір упаковки (ВхШхГ), см | 58х29х55 |
ДАНІ ДЛЯ ТРАНСПОРТУВАННЯ
| Кількість місць | 1 |
| Розмір упаковки (ВхШхГ), см | 58х29х55 |
| Вага бруто, кг | 11,8 |
| Гарантія, міс. | 12 міс. на газліфт і фабричні дефекти. На пошкодження, що виникли під час експлуатації - не розповсюджується. |
| Пакет документів |
Санітарно-гігієнічний висновок |
* висота стульчика зазначена від підлоги до дна сидіння без врахування висоти наповнювача.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Beauty Service |
| Страна производитель | Китай |
| База стула | крестовина пятилучевая (с колесиками) |
| Тип подъемного механизма | Пневматический |
| Особенности | Возможность регулировки высоты сиденья, Наличие спинки |
| Цвет | Белый |
| Материал изготовления | |
| База-основание | металл |
| Обивочный материал | Искусственная кожа |
| Габаритные размеры | |
| Высота сиденья в нижнем положении | 480 мм |
| Высота сиденья в верхнем положении | 600 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет обивки | Белый |
- Цена: 8 900 ₴










